Logo
  • Genel Müdürlük
    0232 464 89 49 – 464 89 96
    izbelinfo@izbel.com.tr

Çınartepe Kır Kahvesi

İzmir’de güneşin en güzel battığı yerde, eşsiz manzaramızla yarışacak kadar güzel olan lezzetlerimiz ve hizmetimizle, İzmir’in güzel insanlarına ve İzmir’e gelen değerli misafirlerimize, merhaba diyoruz.

Aydın Erten Rekreasyon Alanı ve Macera Parkı’nda hizmet veren işletmemizde, kaliteli ürünlerle hazırladığımız lezzetli tatları siz değerli misafirlerimize büyük bir titizlikle sunuyoruz.

Deneyimli personelimiz ve müşteri memnuniyetini öncelik sayan hizmet politikamızla kapılarımızı hafta içi her gün “bugün, dünden daha iyiye” sloganı ile açıyoruz. Çınartepe Kır Kahvesi demek Keyif demek… Sizleri de bu Keyf’e bekliyoruz… Muhteşem bir gün için gereken en iyi lezzetler burada. En güzel tatlar ile, en tatlı sohbetler için Çınarlı Kır Kahvesi’nde buluşalım.

En önemli keyif bizim için. Konuklarımızın mutluluğu için tüm enerjimizle sizlere en güzel kahvaltıları hazırlamak için Çınartepe’de sizleri bekliyoruz. Muhteşem bir güne başlamak için gereken en iyi Kahvaltı burada. Şehrin gürültü ve karmaşasından sıyrılıp, asırlık ağaçlarının altında, yeşilin her tonuyla huzur bulurken, çam ağaçlarından gelen oksijen dolu ortamda, sağlıklı ve lezzetli ürün çeşitlerimizi tadabilirsiniz. Aradığınız, lezzet ve huzur için ➡️🤍 Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı ve Macera Parkın’da buluşalım…

*** Telefon numarası henüz yok.